Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Ons 21 Apr
kl 18:00 - 21:00
Morten Anfinnsen - 3 timer
Andreas
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 8 Des 2020
kl 20:00 - 23:00
Orvel Varhaug - 3 timer
JofridJoar   Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 17:00 - 20:00
Harald Ueland - 3 timer
Harald Odd Roy nå   Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 14:00 - 17:00
Reidun Lerbrekk - 3 timer
SolvorReidun   Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 09:30 - 12:00
Ingvar Sør-Reime - 2 timer
Torodd   Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 21:00 - 23:00
Mads Risa - 2 timer
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 17:00 - 21:00
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve, sondre,arian   Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 21:00 - 22:30
Jarl Vigrestad - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 18:00 - 20:00
Mads Risa - 2 timer
  Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 15:00 - 17:00
Morten Hegelstad - 2 timer
Toralf   Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 12:00 - 15:00
Reidun Lerbrekk - 3 timer
KittyReidun   Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 09:00 - 12:00
Arne Leiren - 3 timer
Arne og Gro   Les mer  
Lør 5 Des 2020
kl 15:00 - 18:00
Ingeborg reime - 3 timer
  Les mer  
Lør 5 Des 2020
kl 13:00 - 15:00
Morten Hegelstad - 2 timer
Toralf   Les mer  
Lør 5 Des 2020
kl 09:00 - 13:00
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve,sonre,arian   Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 19:00 - 23:00
Orvel Varhaug - 4 timer
JofridJoarGunnstein   Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 16:30 - 18:30
Ron Endresen - 2 timer
Torstein   Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 20:00 - 23:00
Gunnstein Varhaug - 3 timer
Orvel VarhaugJofrid Varhaug   Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 18:00 - 20:00
Morten Anfinnsen - 2 timer
Andreas   Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 16:00 - 18:00
Toralf Rugland - 2 timer
Morten   Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 13:00 - 16:00
Reidun Lerbrekk - 4 timer
KittyReidun   Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 20:30 - 22:30
Børge Skretting - 2 timer
Haarren   Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 17:30 - 20:30
Øystein Stornes - 3 timer
Turnering   Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 16:00 - 17:30
Oddgeir Mellemstrand - 1 time
Arvid   Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 12:00 - 16:00
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 10:00 - 11:00
Ola Undheim - 1 time
  Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 19:30 - 21:30
Harald Ueland - 2 timer
Harald Odd   Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 16:30 - 19:30
Rolf Skrettingland - 3 timer
Hans Egil FuglestadThomas Andersen   Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 15:30 - 16:30
Harald Ueland - 1 time
Harald ODD   Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 09:00 - 11:00
Arian ødegård - 2 timer
  Les mer  
Man 30 Nov 2020
kl 21:00 - 23:00
Orvel Varhaug - 2 timer
Jofrid   Les mer  
Man 30 Nov 2020
kl 17:00 - 21:00
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve, sondre, arian   Les mer  
Man 30 Nov 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Man 30 Nov 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Søn 29 Nov 2020
kl 21:00 - 22:30
Jarl Vigrestad - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 29 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Orvel Varhaug - 3 timer
Jofrid   Les mer  
Søn 29 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
Toralf Rugland - 2 timer
  Les mer  
Søn 29 Nov 2020
kl 11:00 - 14:00
Reidun Lerbrekk - 3 timer
KittyReidun   Les mer  
Lør 28 Nov 2020
kl 19:30 - 22:30
Orvel Varhaug - 3 timer
Jofrid   Les mer  
Lør 28 Nov 2020
kl 16:30 - 19:30
Ingeborg reime - 3 timer
  Les mer  
Lør 28 Nov 2020
kl 15:00 - 16:30
Ingeborg reime - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 28 Nov 2020
kl 13:00 - 15:00
Morten Hegelstad - 2 timer
Toralf   Les mer  
Lør 28 Nov 2020
kl 09:00 - 13:00
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve, sondre, arian   Les mer  
Fre 27 Nov 2020
kl 20:30 - 22:00
Rolf Skrettingland - 1 time og 30 min.
Mathias handeland   Les mer  
Fre 27 Nov 2020
kl 16:30 - 20:30
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve sondre ar   Les mer  
Fre 27 Nov 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Fre 27 Nov 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 20:00 - 23:00
Gunnstein Varhaug - 3 timer
Orvel VarhaugJofrid Varhaug   Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Rolf Skrettingland - 3 timer
Thomas AndersenHans egil fuglestad   Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 15:30 - 17:00
Morten Hegelstad - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 12:00 - 15:00
Reidun Lerbrekk - 3 timer
ReidunSolvor   Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 21:00 - 23:00
Børge Skretting - 2 timer
Per Kristian skrettingland-haarr   Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 18:00 - 21:00
Øystein Stornes - 3 timer
Turnering   Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Oddgeir Mellemstrand - 2 timer
Arvid   Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 12:00 - 16:00
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 09:30 - 11:00
Ola Undheim - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 20:00 - 23:00
Orvel varhaug - 3 timer
Jofrid Varhaug, Gunnstein Varhaug   Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Harald Ueland - 3 timer
Harald Odd Lasse   Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
Toralf Rugland - 2 timer
Morten   Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 11:00 - 13:00
Ingvar Sør-Reime - 2 timer
  Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 21:00 - 23:00
Asle Ingebrethsen - 2 timer
Bjånes   Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 18:00 - 21:00
Morten Anfinnsen - 3 timer
Andreas Skretting   Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Morten Hegelstad - 1 time
Markus   Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Søn 22 Nov 2020
kl 20:00 - 23:00
Orvel Varhaug - 3 timer
Jofrid   Les mer  
Søn 22 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Magne - 3 timer
  Les mer  
Søn 22 Nov 2020
kl 14:30 - 16:30
Ron Endresen - 2 timer
Torstein   Les mer  
Søn 22 Nov 2020
kl 12:30 - 14:30
Arne Leiren - 2 timer
Martin våge-hansen   Les mer  
Søn 22 Nov 2020
kl 09:30 - 12:30
Morten Hegelstad - 3 timer
Thomas Skjørestad   Les mer  
Søn 22 Nov 2020
kl 08:00 - 09:30
Øystein Stornes - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 21 Nov 2020
kl 20:00 - 23:00
Børge Skretting - 3 timer
Gunnstein, Per Kristian Skretting, Per kristian…   Les mer  
Lør 21 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Morten Anfinnsen - 2 timer
Øyvind   Les mer  
Lør 21 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Ron Endresen - 2 timer
Torstein   Les mer  
Lør 21 Nov 2020
kl 13:00 - 16:00
Morten Hegelstad - 3 timer
Toralf   Les mer  
Lør 21 Nov 2020
kl 09:00 - 13:00
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve, sondre, arian   Les mer  
Fre 20 Nov 2020
kl 19:30 - 22:30
Orvel Varhaug - 3 timer
JofridJoar   Les mer  
Fre 20 Nov 2020
kl 16:30 - 19:30
Øystein Stornes - 3 timer
Turnering   Les mer  
Fre 20 Nov 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Fre 20 Nov 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 20:00 - 23:00
Gunnstein Varhaug - 3 timer
Orvel VarhaugJofrid Varhaug   Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Rolf Skrettingland - 3 timer
Thomas andersenHans egil fuglestad   Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 13:00 - 17:00
Reidun Lerbrekk - 4 timer
KittySolvor   Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 10:00 - 13:00
Ola Undheim - 3 timer
  Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 21:00 - 23:00
Asle Ingebrethsen - 2 timer
  Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 18:00 - 21:00
Morten Anfinnsen - 3 timer
Andreas Skretting   Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Oddgeir Mellemstrand - 2 timer
Trening   Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 12:00 - 16:00
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering 0   Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 10:00 - 11:30
Ola Undheim - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 17 Nov 2020
kl 20:00 - 23:00
Orvel varhaug - 3 timer
Jofrid Varhaug, Gunnstein Varhaug   Les mer  
Tir 17 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Harald Ueland - 3 timer
Harald Odd   Les mer  
Tir 17 Nov 2020
kl 11:00 - 13:00
Ingvar Sør-Reime - 2 timer
  Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 21:00 - 23:00
Orvel Varhaug - 2 timer
Joar   Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 17:00 - 21:00
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve, Sondre, arian   Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Søn 15 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Jarl Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Søn 15 Nov 2020
kl 19:00 - 21:00
Asle Ingebrethsen - 2 timer
  Les mer  
Søn 15 Nov 2020
kl 15:00 - 19:00
Orvel varhaug - 4 timer
JofridGunnsteinJoar   Les mer  
Søn 15 Nov 2020
kl 12:00 - 15:00
Reidun Lerbrekk - 3 timer
KittyReidun   Les mer  
Søn 15 Nov 2020
kl 08:30 - 11:30
Arne Leiren - 3 timer
Gro Leiren   Les mer  
Lør 14 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Morten Hegelstad - 2 timer
Toralf   Les mer  
Lør 14 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Ingeborg reime - 3 timer
  Les mer  
Lør 14 Nov 2020
kl 15:30 - 17:00
Ingvar Sør-Reime - 1 time og 30 min.
Ingvar Liv Brita   Les mer  
Lør 14 Nov 2020
kl 13:30 - 15:30
Morten Hegelstad - 2 timer
Toralf   Les mer  
Lør 14 Nov 2020
kl 09:30 - 13:30
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve, sondre, arian   Les mer  
Fre 13 Nov 2020
kl 22:00 - 23:00
Orvel varhaug - 1 time
Joar Varhaug   Les mer  
Fre 13 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Orvel varhaug - 2 timer
  Les mer  
Fre 13 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Øystein Stornes - 3 timer
Turnering   Les mer  
Fre 13 Nov 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Fre 13 Nov 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Tor 12 Nov 2020
kl 20:00 - 23:00
Gunnstein Varhaug - 3 timer
Orvel VarhaugJofrid Varhaug   Les mer  
Tor 12 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Rolf Skrettingland - 3 timer
Thomas AndersenHans egil fuglestad   Les mer  
Tor 12 Nov 2020
kl 13:00 - 17:00
Reidun Lerbrekk - 4 timer
KittySolvorReidun   Les mer  
Ons 11 Nov 2020
kl 21:00 - 23:00
Gunnstein Varhaug - 2 timer
Børge Skretting   Les mer  
Ons 11 Nov 2020
kl 18:00 - 21:00
Morten Anfinnsen - 3 timer
Andreas Skretting   Les mer  
Ons 11 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Oddgeir Mellemstrand - 2 timer
Oddgeir Arvid   Les mer  
Ons 11 Nov 2020
kl 12:00 - 16:00
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Tir 10 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Ingvar Sør-Reime - 2 timer
Ingvar Knut   Les mer  
Tir 10 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Harald Ueland - 3 timer
Haral Odd Roy   Les mer  
Tir 10 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
Ole Morten Fuglestad - 2 timer
  Les mer  
Man 9 Nov 2020
kl 17:00 - 21:00
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve, Sondre, Arian   Les mer  
Man 9 Nov 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
  Les mer  
Man 9 Nov 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Søn 8 Nov 2020
kl 21:00 - 22:30
Jarl Vigrestad - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 8 Nov 2020
kl 19:00 - 20:30
Jens Risa - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 8 Nov 2020
kl 15:30 - 18:30
Ole-Petter Garborg - 3 timer
+1   Les mer  
Søn 8 Nov 2020
kl 11:00 - 15:00
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve, sondre, arian   Les mer  
Lør 7 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Ingvar Sør-Reime - 2 timer
  Les mer  
Lør 7 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Ingeborg reime - 3 timer
  Les mer  
Lør 7 Nov 2020
kl 14:00 - 16:00
Toralf Rugland - 2 timer
Morten   Les mer  
Lør 7 Nov 2020
kl 10:00 - 14:00
Rolf Skrettingland - 4 timer
Rene nielsen   Les mer  
Fre 6 Nov 2020
kl 16:30 - 19:30
Øystein Stornes - 3 timer
Turnering   Les mer  
Fre 6 Nov 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Fre 6 Nov 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Tor 5 Nov 2020
kl 20:00 - 23:00
Ole-Petter Garborg - 3 timer
  Les mer  
Tor 5 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Rolf Skrettingland - 3 timer
Thomas andersenHans egil fuglestad   Les mer  
Tor 5 Nov 2020
kl 13:00 - 17:00
Reidun Lerbrekk - 4 timer
KittyReidunSolvor   Les mer  
Tor 5 Nov 2020
kl 10:00 - 13:00
Sondre Dvergsdal - 3 timer
  Les mer  
Ons 4 Nov 2020
kl 17:30 - 20:30
Morten Anfinnsen - 3 timer
Andreas Skretting   Les mer  
Ons 4 Nov 2020
kl 16:00 - 17:30
Oddgeir Mellemstrand - 1 time og 30 min.
Trening   Les mer  
Ons 4 Nov 2020
kl 12:00 - 16:00
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Ons 4 Nov 2020
kl 09:30 - 11:00
Ola Undheim - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 3 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Ingvar Sør-Reime - 1 time
  Les mer  
Tir 3 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Harald Ueland - 1 time
Haral Odf Roy   Les mer  
Tir 3 Nov 2020
kl 16:00 - 19:00
Harald Ueland - 3 timer
Roy Harald Odd   Les mer  
Tir 3 Nov 2020
kl 11:00 - 13:00
Sondre Dvergsdal - 2 timer
  Les mer  
Man 2 Nov 2020
kl 17:00 - 21:00
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve, Sondre, Arian   Les mer  
Man 2 Nov 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
  Les mer  
Man 2 Nov 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Søn 1 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Jarl Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Søn 1 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Ingvar Sør-Reime - 1 time
Ingvar og Liv Brita   Les mer  
Søn 1 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Ole-Petter Garborg - 3 timer
  Les mer  
Søn 1 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
Toralf Rugland - 2 timer
Toralf og Morten   Les mer  
Søn 1 Nov 2020
kl 11:00 - 15:00
Reidun Lerbrekk - 4 timer
Kitty HadlandReidun Lerbrekk   Les mer  
Søn 1 Nov 2020
kl 09:00 - 11:00
Arne Leiren - 2 timer
Arne og Tellef   Les mer  
Søn 1 Nov 2020
kl 07:00 - 09:00
Øystein Stornes - 2 timer
  Les mer  
Lør 31 Okt 2020
kl 20:30 - 22:00
Ingeborg reime - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 31 Okt 2020
kl 18:30 - 20:30
Ingeborg reime - 2 timer
  Les mer  
Lør 31 Okt 2020
kl 16:00 - 18:00
Toralf Rugland - 2 timer
Morten   Les mer  
Lør 31 Okt 2020
kl 13:00 - 16:00
Arne Leiren - 3 timer
Arne og Tellef   Les mer  
Lør 31 Okt 2020
kl 09:00 - 13:00
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve, arian, sondre   Les mer  
Fre 30 Okt 2020
kl 19:30 - 22:30
Morten Hegelstad - 3 timer
Toralf   Les mer  
Fre 30 Okt 2020
kl 16:30 - 19:30
Rolf Skrettingland - 3 timer
Hans Egil   Les mer  
Fre 30 Okt 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Fre 30 Okt 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Tor 29 Okt 2020
kl 20:00 - 22:30
Knut Ovastrøm - 2 time og 30 min.
Knut og Ingvar   Les mer  
Tor 29 Okt 2020
kl 17:00 - 20:00
Øystein Stornes - 3 timer
Øystein Magne Alf   Les mer  
Tor 29 Okt 2020
kl 14:00 - 16:00
Rasmus Åsland - 2 timer
  Les mer  
Tor 29 Okt 2020
kl 09:00 - 12:00
Ola Undheim - 3 timer
  Les mer  
Ons 28 Okt 2020
kl 22:00 - 23:00
Toralf Rugland - 1 time
  Les mer  
Ons 28 Okt 2020
kl 20:00 - 22:00
Morten Hegelstad - 2 timer
Torulf   Les mer  
Ons 28 Okt 2020
kl 17:00 - 20:00
Oddgeir Mellemstrand - 3 timer
2 gjestespelarar   Les mer  
Ons 28 Okt 2020
kl 12:00 - 16:00
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Ons 28 Okt 2020
kl 09:00 - 11:00
Toralf Rugland - 2 timer
  Les mer  
Tir 27 Okt 2020
kl 20:00 - 22:00
Asle Ingebrethsen - 2 timer
+ Bjånes   Les mer  
Tir 27 Okt 2020
kl 17:00 - 20:00
Harald Ueland - 3 timer
Harald Odd Roy   Les mer  
Tir 27 Okt 2020
kl 14:00 - 17:00
Reidun Lerbrekk - 3 timer
Reidun. Kitty. Liv Brita. Solvor.   Les mer  
Tir 27 Okt 2020
kl 09:00 - 11:00
Arne Leiren - 2 timer
Arne og Tellef   Les mer  
Man 26 Okt 2020
kl 21:00 - 23:00
Toralf Rugland - 2 timer
Morten   Les mer  
Man 26 Okt 2020
kl 17:00 - 21:00
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve, Sondre, Arian   Les mer  
Man 26 Okt 2020
kl 13:00 - 17:00
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Man 26 Okt 2020
kl 09:00 - 13:00
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Søn 25 Okt 2020
kl 22:00 - 23:00
Toralf Rugland - 1 time
  Les mer  
Søn 25 Okt 2020
kl 21:00 - 22:00
Jarl Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Søn 25 Okt 2020
kl 19:00 - 21:00
Arne Leiren - 2 timer
Martin   Les mer  
Søn 25 Okt 2020
kl 17:00 - 19:00
Ruben Dvergsdal - 2 timer
  Les mer  
Søn 25 Okt 2020
kl 14:00 - 17:00
Ingvar - 3 timer
Rasmus +Oddgeir   Les mer  
Søn 25 Okt 2020
kl 12:00 - 14:00
Ron Endresen - 2 timer
Torstein   Les mer  
Søn 25 Okt 2020
kl 09:00 - 12:00
Øystein Stornes - 3 timer
  Les mer  
Lør 24 Okt 2020
kl 15:00 - 18:30
Ingvar Sør-Reime - 3,5 timer
Ingvar, Oddgeir. Arvid. Rasmus   Les mer  
Lør 24 Okt 2020
kl 13:00 - 15:00
Arne Leiren - 2 timer
Gro Leiren   Les mer  
Lør 24 Okt 2020
kl 09:00 - 13:00
Ruben Dvergsdal - 4 timer
Narve, arian, sondre   Les mer  
Fre 23 Okt 2020
kl 16:30 - 18:30
Ruben Dvergsdal - 2 timer
  Les mer  
Fre 23 Okt 2020
kl 12:30 - 16:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Fre 23 Okt 2020
kl 08:30 - 12:30
Ingvar Sør-Reime - 4 timer
Turnering   Les mer  
Tor 22 Okt 2020
kl 17:00 - 20:00
Rolf Skrettingland - 3 timer
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline