Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 12 Apr
kl 16:30 - 18:00
Barneidretten - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 29 Mar
kl 18:30 - 20:00
Marcin Chrobot - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 29 Mar
kl 16:30 - 18:00
Barneidretten - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 28 Mar
kl 14:00 - 15:30
Erlingas - 1 time og 30 min.
Kommer med barn   Les mer  
Lør 27 Mar
kl 19:30 - 20:30
Ida Marie Nilssen - 1 time
Magnar Skutlaberg   Les mer  
Man 22 Mar
kl 16:30 - 18:00
Barneidretten - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 5 Mar
kl 18:00 - 19:30
Marcin Chrobot - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 5 Mar
kl 13:00 - 15:00
Arnfinn Dahl - 2 timer
Grand slam Tournement   Les mer  
Tor 4 Mar
kl 19:30 - 20:30
Morten waldeland - 1 time
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 18:00 - 19:30
Bartek Bociek - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 28 Feb
kl 19:00 - 20:30
Silje Mæland - 1 time og 30 min.
Madeleine Mæland   Les mer  
Lør 27 Feb
kl 19:00 - 20:00
Marcin Chrobot - 1 time
  Les mer  
Søn 21 Feb
kl 17:00 - 18:30
Rebekka Skårland - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 21 Feb
kl 12:00 - 14:00
Martin Våge-Hansen - 2 timer
Annabelle   Les mer  
Ons 17 Feb
kl 15:30 - 16:30
Arnfinn Dahl - 1 time
grand slam turnering champions   Les mer  
Ons 17 Feb
kl 14:00 - 15:30
Arnfinn Dahl - 1 time og 30 min.
Grand Slam   Les mer  
Søn 14 Feb
kl 19:30 - 21:00
Monica Rød - 1 time og 30 min.
Booking for Oskar Skårland   Les mer  
Tir 9 Feb
kl 14:30 - 16:00
Arnfinn Dahl - 1 time og 30 min.
Tennus   Les mer  
Søn 7 Feb
kl 18:30 - 19:30
Magnar Skutlaberg - 1 time
Ida marie nilssen   Les mer  
Tor 4 Feb
kl 14:00 - 15:30
Arnfinn Dahl - 1 time og 30 min.
WorldCup Tennis 2021   Les mer  
Ons 3 Feb
kl 15:00 - 16:30
Arnfinn dahl - 1 time og 30 min.
Tennismatch world cup   Les mer  
Tir 2 Feb
kl 19:30 - 20:30
Jan hegelstad - 1 time
  Les mer  
Tir 2 Feb
kl 17:00 - 18:00
Wilhelm Lund - 1 time
  Les mer  
Man 1 Feb
kl 18:30 - 20:00
Marcin Chrobot - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 16:00 - 17:00
Gunnar Vold - 1 time
  Les mer  
Ons 27 Jan
kl 19:00 - 20:00
Ida Marie Nilssen - 1 time
  Les mer  
Man 25 Jan
kl 18:00 - 20:00
Toralf Rugland - 2 timer
  Les mer  
Søn 24 Jan
kl 16:00 - 17:30
Marcin Chrobot - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 23 Jan
kl 18:30 - 20:00
Bartek Bociek - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 23 Jan
kl 12:00 - 13:00
Laila Haugstad - 1 time
  Les mer  
Fre 22 Jan
kl 11:00 - 12:30
Laila Haugstad - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 20 Jan
kl 19:30 - 21:00
DagTellef Risdal - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 20 Jan
kl 18:00 - 19:00
Morten waldeland - 1 time
  Les mer  
Ons 20 Jan
kl 16:00 - 17:00
Wilhelm Lund - 1 time
  Les mer  
Tir 19 Jan
kl 18:00 - 19:00
Wilhelm Lund - 1 time
  Les mer  
Tir 19 Jan
kl 17:00 - 18:00
Gunnar Vold - 1 time
  Les mer  
Søn 17 Jan
kl 20:00 - 21:00
Lena Løge - 1 time
  Les mer  
Søn 17 Jan
kl 16:00 - 17:30
Wilhelm Lund - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 17 Jan
kl 13:00 - 14:30
Wilhelm Lund - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 15 Jan
kl 19:00 - 21:00
Daniel håland - 2 timer
Spille   Les mer  
Ons 13 Jan
kl 20:00 - 21:00
Joar Holen - 1 time
  Les mer  
Søn 10 Jan
kl 19:00 - 20:00
Lena Løge - 1 time
  Les mer  
Søn 10 Jan
kl 10:00 - 11:00
Mads Sørlie - 1 time
  Les mer  
Fre 8 Jan
kl 10:00 - 12:00
Arnfinn Dahl - 2 timer
Tennis   Les mer  
Lør 2 Jan
kl 10:00 - 11:00
Lena Løge - 1 time
  Les mer  
Fre 1 Jan
kl 19:00 - 20:00
Morten Hegelstad - 1 time
  Les mer  
Tor 31 Des 2020
kl 11:30 - 12:30
Lena Løge - 1 time
  Les mer  
Tor 31 Des 2020
kl 10:00 - 11:30
Martin Våge-Hansen - 1 time og 30 min.
Mads sørlie   Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
Morten Hegelstad - 1 time
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 12:00 - 13:30
Martin Våge-Hansen - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 25 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
Torill Stålesen Høyland - 1 time
Erik, Silje, Robert og Johnny   Les mer  
Fre 25 Des 2020
kl 12:00 - 13:00
Siri Haugland - 1 time
  Les mer  
Tir 22 Des 2020
kl 18:00 - 19:30
Ove Tunheim - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 20 Des 2020
kl 20:30 - 22:30
Toralf Rugland - 2 timer
  Les mer  
Fre 18 Des 2020
kl 07:30 - 09:00
Arnfinn Dahl - 1 time og 30 min.
Tennis   Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 18:00 - 20:00
Toralf Rugland - 2 timer
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 22:00 - 23:00
Toralf Rugland - 1 time
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 20:00 - 21:30
Kim Atle Kleven - 1 time og 30 min.
Silje søyland er med   Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 20:00 - 21:30
DagTellef Risdal - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 27 Nov 2020
kl 07:30 - 09:00
Arnfinn Dahl - 1 time og 30 min.
Minitennis 1,5 time   Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 19:00 - 21:00
Jone Risa - 2 timer
Spill   Les mer  
Søn 22 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
Kiadsakda - 2 timer
  Les mer  
Søn 22 Nov 2020
kl 13:00 - 15:00
Kiadsakda - 2 timer
Svein Inge Haugland, Kiadsakda Sitthisri og Alex…   Les mer  
Lør 21 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Kiadsakda - 2 timer
Sondre Risdal og Ådne Gaard Kristensen   Les mer  
Fre 20 Nov 2020
kl 08:00 - 10:00
Monica Rød - 2 timer
Booking for Arnfinn Dahl og Lars Gaute Bø   Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Jone Risa - 2 timer
Spill   Les mer  
Tir 17 Nov 2020
kl 19:00 - 21:00
Jone Risa - 2 timer
Spill   Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Jone Risa - 2 timer
Spill   Les mer  
Man 2 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Ida Marie Nilssen - 1 time
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline