Arkiv
-
Gledelig Nyhet
Vigrestad Idrettsklubb og Klubben Treningssenter åpner opp for trening igjen på anlegget fra i morgen tirsdag 20. april Velkommen!
Les mer -
-
Kostholdsveiledning
Å spise sunt og variert, kombinert med fysisk aktivitet er bra både for helse og trivsel.
Les mer -
Årsmøte UTSATT
Årsmøte 25. mars utsettes. Innkalling og påmeldingsinformasjon til digitalt Årsmøte Tirsdag 6.april kl. 19.00 kommer.
Les mer -
HIPP HIPP HURRA FOR VIGRESTAD IDRETTSKLUBB - 100ÅR🤗💥
Null til hundre på 100 ÅR!! 🤗💥 GRATULERER MED DAGEN HELE VIGRESTAD IDRETTSKLUBB!!!
Les mer -
-
Alle med
Vigrestad IK har midler som skal bidra til å hjelpe alle som ønsker delta på idrett i idrettslaget skal få muligheten til det.
Les mer -
NYHET: Klubben`s Morgenfugler
Klubbens Morgenfugler er en gruppetime som foregår i studio der en får utfordret både kondisjon, styrke og kroppsbeherskelse.
Les mer -
-
-
NY VIK-KLUBBKOLLEKSJON på plass hos Lars Gaute Sport Nærbø
NY VIK-KLUBBKOLLEKSJON, samt et godt utvalg UMBRO fritids & treningstøy, og andre merkevarer.
Les mer -
Vellykket åpningshelg
Det nye anlegget til Vigrestad IK er offisielt åpnet! Med foredrag av Johan Kaggestad & snorklipp av ordfører Jonas Skrettingland.. Kaker, kaffe, minimesse og premier i mengder ble delt ut! Mannekengoppvisning fra Lars Gaute Sport. Full trøkk på saltimer, squash og
Les mer