Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør 16 Okt
kl 13:00 - 14:30
Ida voll - 1 time og 30 min.
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 7 Aug
kl 15:30 - 16:30
Randi Elin Edland - 1 time
  Les mer  
Fre 6 Aug
kl 21:00 - 22:00
Marton - 1 time
  Les mer  
Tir 3 Aug
kl 21:00 - 22:00
Martin Jensen Fuglseth - 1 time
  Les mer  
Tir 3 Aug
kl 19:30 - 21:00
Benjamin Johannes Bøe - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 3 Aug
kl 17:30 - 19:30
Stig Marius Haugland - 2 timer
  Les mer  
Man 2 Aug
kl 19:00 - 21:00
Stig Marius Haugland - 2 timer
  Les mer  
Man 2 Aug
kl 14:00 - 15:00
Silje Aase - 1 time
  Les mer  
Søn 1 Aug
kl 12:30 - 14:30
Benjamin Johannes Bøe - 2 timer
  Les mer  
Lør 31 Jul
kl 14:00 - 16:00
Rolf Tore Vigrestad - 2 timer
Elisabeth VigrestadJakob Gravdal   Les mer  
Fre 30 Jul
kl 10:00 - 11:30
Tone Egeland - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 30 Jul
kl 10:00 - 11:30
Tone Egeland - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 30 Jul
kl 09:00 - 10:00
Inger elise Haugstad - 1 time
  Les mer  
Tor 29 Jul
kl 18:00 - 19:30
Silje Aase - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tor 29 Jul
kl 16:00 - 18:00
Johnny Fuglestad - 2 timer
  Les mer  
Ons 28 Jul
kl 19:00 - 20:00
Kjell Ove Særheim - 1 time
Linda Østefjells   Les mer  
Tir 27 Jul
kl 20:30 - 22:30
Stig Marius Haugland - 2 timer
  Les mer  
Tir 27 Jul
kl 18:00 - 20:00
Trond Tveit - 2 timer
  Les mer  
Tir 27 Jul
kl 16:00 - 17:00
Eli Ueland - 1 time
  Les mer  
Tir 27 Jul
kl 10:00 - 11:30
Silje Aase - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 26 Jul
kl 14:00 - 15:30
Tone Egeland - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 25 Jul
kl 13:30 - 15:00
Kristine Vold - 1 time og 30 min.
Kamilla kverme   Les mer  
Ons 21 Jul
kl 21:00 - 23:00
Stig Marius Haugland - 2 timer
  Les mer  
Tir 20 Jul
kl 18:30 - 20:30
Stig Marius Haugland - 2 timer
  Les mer  
Tir 20 Jul
kl 08:30 - 10:30
Widar Fuglestad - 2 timer
  Les mer  
Man 19 Jul
kl 21:00 - 23:00
Stig Marius Haugland - 2 timer
  Les mer  
Man 19 Jul
kl 19:30 - 21:00
Benjamin Johannes Bøe - 1 time og 30 min.
Christina Oscar   Les mer  
Man 19 Jul
kl 18:00 - 19:00
Tone Egeland - 1 time
  Les mer  
Man 19 Jul
kl 17:00 - 18:00
Tone Egeland - 1 time
  Les mer  
Søn 18 Jul
kl 14:00 - 15:30
Stine Nevland - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 18 Jul
kl 13:00 - 14:30
Tone Egeland - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 17 Jul
kl 16:30 - 18:30
Stig Marius Haugland - 2 timer
  Les mer  
Fre 16 Jul
kl 18:30 - 20:00
Tone Egeland - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 16 Jul
kl 13:00 - 14:00
Ovar Heine Njærheim - 1 time
Sofie Midtun Njærheim og Ruben   Les mer  
Ons 14 Jul
kl 12:00 - 14:00
Stig Marius Haugland - 2 timer
  Les mer  
Tir 13 Jul
kl 19:30 - 21:30
Stig Marius Haugland - 2 timer
  Les mer  
Tir 13 Jul
kl 18:00 - 19:30
Mari Haugstad - 1 time og 30 min.
Marthe mæland   Les mer  
Tir 13 Jul
kl 13:00 - 14:30
Marton - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 13 Jul
kl 13:00 - 14:30
Marton - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 13 Jul
kl 12:00 - 13:00
Royove - 1 time
  Les mer  
Tir 13 Jul
kl 09:30 - 11:00
Benjamin Johannes Bøe - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 12 Jul
kl 21:00 - 23:00
Stig Marius Haugland - 2 timer
  Les mer  
Man 12 Jul
kl 18:00 - 19:00
Mari Haugstad - 1 time
Svenja penkala   Les mer  
Man 12 Jul
kl 10:00 - 11:30
Marton - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 11 Jul
kl 13:00 - 14:30
Kornelius Vold - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 11 Jul
kl 13:00 - 14:00
Kornelius Vold - 1 time
  Les mer  
Søn 11 Jul
kl 11:00 - 13:00
Stig Marius Haugland - 2 timer
  Les mer  
Fre 9 Jul
kl 10:00 - 12:00
Stig Marius Haugland - 2 timer
  Les mer  
Tor 8 Jul
kl 18:00 - 19:30
Marton - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tor 8 Jul
kl 15:30 - 17:00
Benjamin Johannes Bøe - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 7 Jul
kl 19:00 - 20:30
Marton - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 7 Jul
kl 19:00 - 20:30
Marton - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 7 Jul
kl 17:30 - 18:30
Ovar Heine Njærheim - 1 time
Ovar Heine   Les mer  
Ons 7 Jul
kl 16:00 - 17:30
Benjamin Johannes Bøe - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 7 Jul
kl 11:00 - 12:00
Tone Egeland - 1 time
  Les mer  
Tir 6 Jul
kl 19:30 - 20:30
Brynjar Østrem - 1 time
  Les mer  
Tir 6 Jul
kl 19:00 - 20:30
Marton - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 5 Jul
kl 19:00 - 20:30
Marton - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 5 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lina Marie Jensen - 1 time
  Les mer  
Man 5 Jul
kl 09:00 - 10:00
Tor-Bjørn Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Lør 3 Jul
kl 14:00 - 15:30
Stine Nevland - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 3 Jul
kl 08:30 - 10:30
Benjamin Johannes Bøe - 2 timer
  Les mer  
Fre 2 Jul
kl 18:00 - 19:30
Marton - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 2 Jul
kl 11:00 - 12:00
Mari Haugstad - 1 time
Hh   Les mer  
Ons 30 Jun
kl 19:30 - 20:30
Elias K1ng Mæland - 1 time
  Les mer  
Ons 30 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ådne Kristensen - 2 timer
Ingen kommentar   Les mer  
Ons 30 Jun
kl 09:30 - 10:30
Tor-Bjørn Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Tir 29 Jun
kl 17:00 - 18:30
Marton - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 29 Jun
kl 09:30 - 10:30
Tor-Bjørn Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Man 28 Jun
kl 17:30 - 19:00
Ingebret Tunheim - 1 time og 30 min.
Håkon Boganes   Les mer  
Søn 27 Jun
kl 20:00 - 21:30
Johnny Fuglestad - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 27 Jun
kl 19:30 - 20:30
Brynjar Østrem - 1 time
Rolf daniel   Les mer  
Søn 27 Jun
kl 17:00 - 19:00
Marton - 2 timer
  Les mer  
Søn 27 Jun
kl 12:00 - 14:00
Ovar Heine Njærheim - 2 timer
Sammen med Sofie Midttun Njærheim   Les mer  
Søn 27 Jun
kl 10:30 - 12:00
Lasse aniksdal - 1 time og 30 min.
Trening til NM   Les mer  
Lør 26 Jun
kl 17:00 - 19:00
Marton - 2 timer
  Les mer  
Fre 25 Jun
kl 20:00 - 22:00
Marton - 2 timer
  Les mer  
Man 21 Jun
kl 19:00 - 20:30
Johnny Fuglestad - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 20 Jun
kl 09:30 - 10:30
Magne Haugstad - 1 time
  Les mer  
Lør 19 Jun
kl 16:00 - 17:30
Johnny Fuglestad - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 19 Jun
kl 16:00 - 17:30
Kristine Vold - 1 time og 30 min.
Silje mæland   Les mer  
Lør 19 Jun
kl 13:30 - 14:30
Helene Klausen - 1 time
  Les mer  
Lør 19 Jun
kl 10:00 - 12:00
Magne Haugstad - 2 timer
Didrik ØklandRagnhild Haugstad   Les mer  
Fre 18 Jun
kl 21:00 - 23:00
Markus hegelstad - 2 timer
  Les mer  
Tor 17 Jun
kl 17:30 - 19:00
Ove Tunheim - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 16 Jun
kl 09:30 - 11:00
Lene Mattingsdal - 1 time og 30 min.
Elisabeth Vigrestad   Les mer  
Man 14 Jun
kl 17:30 - 19:00
Ingebret Tunheim - 1 time og 30 min.
Håkon Boganes   Les mer  
Søn 13 Jun
kl 19:00 - 20:30
Per Ingvald Søyland Bø - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 13 Jun
kl 17:00 - 18:30
Sara Gulaker - 1 time og 30 min.
Helene Klausen er med   Les mer  
Søn 13 Jun
kl 14:00 - 15:00
Trond Tveit - 1 time
  Les mer  
Lør 12 Jun
kl 17:00 - 19:00
Ovar Heine Njærheim - 2 timer
Jeg ønsker å bli medlem for å bruke squash hallen   Les mer  
Lør 12 Jun
kl 14:00 - 15:30
Helge Hausken - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 12 Jun
kl 13:30 - 15:00
Ronny S Egelandsdal - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 12 Jun
kl 09:30 - 11:00
Kathrine Kristensen - 1 time og 30 min.
Maren Skeie   Les mer  
Fre 11 Jun
kl 20:30 - 22:00
Marton - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 11 Jun
kl 18:00 - 20:00
gunn mæland - 2 timer
  Les mer  
Fre 11 Jun
kl 16:00 - 17:30
Silje Aase - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 9 Jun
kl 20:00 - 21:30
Kjell Ove Særheim - 1 time og 30 min.
Andreas Vold   Les mer  
Tir 8 Jun
kl 19:00 - 21:00
Kjell Ove Særheim - 2 timer
Linda Østefjells Are Særheim   Les mer  
Man 7 Jun
kl 18:30 - 19:30
Helene Klausen - 1 time
  Les mer  
Man 7 Jun
kl 17:30 - 19:00
Ingebret Tunheim - 1 time og 30 min.
Håkon Boganes   Les mer  
Søn 6 Jun
kl 19:00 - 20:30
Mads Sørlie - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 4 Jun
kl 20:30 - 22:30
Filip Aarsland - 2 timer
  Les mer  
Ons 2 Jun
kl 19:30 - 20:30
Helene Klausen - 1 time
  Les mer  
Tir 1 Jun
kl 21:00 - 22:00
Eivind Hølland - 1 time
  Les mer  
Tir 1 Jun
kl 08:00 - 09:00
Arnfinn Dahl - 1 time
Toppidrett   Les mer  
Søn 30 Mai
kl 18:00 - 19:00
Anders Primstad - 1 time
  Les mer  
Tor 27 Mai
kl 16:00 - 17:00
Trond Tveit - 1 time
  Les mer  
Ons 26 Mai
kl 20:00 - 21:00
Kim Arild Haneferd Larsen - 1 time
  Les mer  
Ons 26 Mai
kl 19:00 - 20:00
Kim Arild Haneferd Larsen - 1 time
  Les mer  
Tir 25 Mai
kl 20:00 - 21:30
Jørn aarsland - 1 time og 30 min.
Med arve   Les mer  
Tir 25 Mai
kl 19:00 - 20:00
Marton - 1 time
  Les mer  
Tir 25 Mai
kl 09:30 - 10:30
Tor-Bjørn Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Man 24 Mai
kl 19:00 - 20:00
Espen Engelsvoll - 1 time
  Les mer  
Man 24 Mai
kl 18:00 - 20:00
Trond Tveit - 2 timer
  Les mer  
Man 24 Mai
kl 14:00 - 15:00
Henrik Herikstad - 1 time
  Les mer  
Søn 23 Mai
kl 20:00 - 22:00
Eivind Hølland - 2 timer
  Les mer  
Fre 21 Mai
kl 21:00 - 22:30
Adrian - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 21 Mai
kl 10:30 - 11:30
Even Aamodt - 1 time
  Les mer  
Fre 21 Mai
kl 09:30 - 10:30
Tor-Bjørn Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Tor 20 Mai
kl 17:00 - 18:30
Silje Aase - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tor 20 Mai
kl 09:30 - 10:30
Tor-Bjørn Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Ons 19 Mai
kl 09:30 - 10:30
Tor-Bjørn Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Tir 18 Mai
kl 15:30 - 17:00
Trond Tveit - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 18 Mai
kl 14:00 - 15:00
henriette harbo - 1 time
  Les mer  
Tir 18 Mai
kl 12:00 - 13:00
Tor-Bjørn Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Søn 16 Mai
kl 19:00 - 21:00
Widar Fuglestad - 2 timer
  Les mer  
Søn 16 Mai
kl 17:00 - 18:30
Mathias Gulaker - 1 time og 30 min.
Sara Gulaker   Les mer  
Søn 16 Mai
kl 11:30 - 12:30
Bendiks - 1 time
  Les mer  
Lør 15 Mai
kl 16:30 - 17:30
Johnny Fuglestad - 1 time
  Les mer  
Lør 15 Mai
kl 16:00 - 17:30
Stine Nevland - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 14 Mai
kl 19:00 - 21:00
Royove - 2 timer
  Les mer  
Fre 14 Mai
kl 10:30 - 11:30
Kristine Vold - 1 time
  Les mer  
Ons 12 Mai
kl 18:00 - 19:00
Even Aamodt - 1 time
  Les mer  
Ons 12 Mai
kl 17:00 - 18:00
Even Aamodt - 1 time
  Les mer  
Ons 12 Mai
kl 09:30 - 10:30
Tor-Bjørn Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Tir 11 Mai
kl 19:30 - 21:00
Ove Tunheim - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 11 Mai
kl 18:30 - 20:00
Espen Skrettingland - 1 time og 30 min.
Tor   Les mer  
Tir 11 Mai
kl 18:00 - 19:00
Jørn aarsland - 1 time
  Les mer  
Tir 11 Mai
kl 12:00 - 13:30
henriette harbo - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 11 Mai
kl 09:30 - 10:30
Tor-Bjørn Vigrestad - 1 time
  Les mer  
Man 10 Mai
kl 19:00 - 20:30
Trond Tveit - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 10 Mai
kl 18:00 - 20:00
Jonatan løge - 2 timer
  Les mer  
Man 10 Mai
kl 17:30 - 19:00
Ingebret Tunheim - 1 time og 30 min.
Håkon Boganes   Les mer  
Søn 9 Mai
kl 20:00 - 21:00
Widar Fuglestad - 1 time
  Les mer  
Søn 9 Mai
kl 19:00 - 20:00
Widar Fuglestad - 1 time
  Les mer  
Søn 9 Mai
kl 18:30 - 20:00
Silje Mæland - 1 time og 30 min.
Madeleine Mæland   Les mer  
Søn 9 Mai
kl 13:30 - 15:00
Trond Tveit - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 9 Mai
kl 13:00 - 14:30
Ingeborg reime - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 9 Mai
kl 11:00 - 12:00
Hans egil fuglestad - 1 time
  Les mer  
Lør 8 Mai
kl 12:00 - 14:00
Kjell Ove Særheim - 2 timer
Bjørg Særheim, Linda Østefjells   Les mer  
Fre 7 Mai
kl 20:00 - 21:00
Filip Aarsland - 1 time
  Les mer  
Fre 7 Mai
kl 19:00 - 20:00
Trond Tveit - 1 time
  Les mer  
Fre 7 Mai
kl 10:00 - 11:00
Kim Arild Haneferd Larsen - 1 time
  Les mer  
Tor 6 Mai
kl 19:00 - 20:00
Marton - 1 time
  Les mer  
Tor 6 Mai
kl 11:00 - 12:00
Bjarte Egeland - 1 time
Marie Egeland   Les mer  
Ons 5 Mai
kl 19:00 - 20:00
Trond Tveit - 1 time
  Les mer  
Ons 5 Mai
kl 18:30 - 20:00
Trond Atle Sandve - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 5 Mai
kl 17:00 - 18:30
Silje Aase - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 4 Mai
kl 20:00 - 21:00
Magne Haugstad - 1 time
Eivind Mæland   Les mer  
Tir 4 Mai
kl 20:00 - 21:00
Marton - 1 time
  Les mer  
Tir 4 Mai
kl 18:30 - 20:00
Espen Skrettingland - 1 time og 30 min.
Andy   Les mer  
Tir 4 Mai
kl 18:30 - 20:00
Espen Skrettingland - 1 time og 30 min.
Jørn å Heine   Les mer  
Tir 4 Mai
kl 16:00 - 17:00
Trond Tveit - 1 time
  Les mer  
Man 3 Mai
kl 19:30 - 21:00
Siv Jane Danielsen - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man 3 Mai
kl 17:30 - 19:00
Ingebret Tunheim - 1 time og 30 min.
Håkon Boganes   Les mer  
Man 3 Mai
kl 11:00 - 12:00
Bjarte Egeland - 1 time
Marie Egeland   Les mer  
Søn 2 Mai
kl 19:00 - 21:00
Widar Fuglestad - 2 timer
  Les mer  
Lør 1 Mai
kl 14:00 - 15:30
Trond Tveit - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 30 Apr
kl 18:00 - 19:30
Preben Haugstad - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 30 Apr
kl 13:30 - 15:00
Trond Tveit - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 30 Apr
kl 10:00 - 11:00
Kim Arild Haneferd Larsen - 1 time
  Les mer  
Fre 30 Apr
kl 09:00 - 10:00
Silje Aase - 1 time
  Les mer  
Ons 28 Apr
kl 20:30 - 22:00
Sara Gulaker - 1 time og 30 min.
Norunn Gulaker blir med og prøver squash   Les mer  
Ons 28 Apr
kl 19:30 - 20:30
peder vold - 1 time
Bjørn danielsen   Les mer  
Ons 28 Apr
kl 18:30 - 19:30
Marton - 1 time
  Les mer  
Tir 27 Apr
kl 18:30 - 19:30
Adrian - 1 time
  Les mer  
Tir 27 Apr
kl 17:00 - 18:30
Espen Skrettingland - 1 time og 30 min.
Andreas   Les mer  
Tir 27 Apr
kl 17:00 - 18:30
Espen Skrettingland - 1 time og 30 min.
Magnus og Heine   Les mer  
Tir 27 Apr
kl 15:00 - 16:00
Sara Gulaker - 1 time
Helene klausen   Les mer  
Man 26 Apr
kl 21:00 - 22:00
Marton - 1 time
  Les mer  
Man 26 Apr
kl 17:30 - 19:00
Ingebret Tunheim - 1 time og 30 min.
Håkon Boganes   Les mer  
Søn 25 Apr
kl 19:00 - 21:00
Widar Fuglestad - 2 timer
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 19:00 - 21:00
gunn mæland - 2 timer
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trond Tveit - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 14:00 - 15:30
Mathias Gulaker - 1 time og 30 min.
Sara Gulaker   Les mer  
Lør 24 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mathias Gulaker - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Lør 24 Apr
kl 11:30 - 13:00
Hans egil fuglestad - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 23 Apr
kl 18:00 - 19:30
Stine Nevland silje aase - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre 23 Apr
kl 11:00 - 12:00
Bjarte Egeland - 1 time
Marie egeland   Les mer  
Tor 22 Apr
kl 19:30 - 21:00
Espen Skrettingland - 1 time og 30 min.
Heine   Les mer  
Tor 22 Apr
kl 17:00 - 18:30
Magne Haugstad - 1 time og 30 min.
+ Dina Tjemsland Sund   Les mer  
Tor 22 Apr
kl 08:00 - 09:00
Arnfinn Dahl - 1 time
Toppidrett   Les mer  
Ons 21 Apr
kl 21:00 - 22:00
Adrian - 1 time
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 17:00 - 18:30
Even Aamodt - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 16:00 - 18:00
Silje Mæland - 2 timer
Kristine Vold   Les mer  
Ons 21 Apr
kl 13:00 - 14:00
Bjarte Egeland - 1 time
Marie egeland   Les mer  
Tir 20 Apr
kl 21:00 - 22:00
Trond Tveit - 1 time
  Les mer  
Tir 20 Apr
kl 20:00 - 21:30
Johan Jakobsen - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir 20 Apr
kl 19:00 - 20:00
Laila Haugstad - 1 time
  Les mer  
Tir 20 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trond Tveit - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline